Riešenia pre priemysel

Systémy vzduchotechniky a chladenia pre priemyselné objekty

Inovatívne riešenia pre priemyselné objekty

Navrhneme a zrealizujeme kompletný systém chladenia, mrazenia alebo úpravu vzduchu.

Priemyselné riešenia vyžadujú dokonale spracovaný návrh systému pri maximálnej efektívnosti. Trh vyžaduje zariadenia, ktoré vydržia v prevádzke celé roky. Náš tím špecialistov navrhuje systémy chladenia a vzduchotechniky viac než 30 rokov. Skúsenosti našich ľudí nám pomáhajú prekonať aj technicky náročné realizácie. Každý projekt je pre nás nová výzva. Spoľahnite sa na nás aj v oblasti prevádzky chladiacich a mraziacich systémov. Naši odborníci poskytujú služby na vysokej úrovni, ktoré sú nevyhnutné pre dosiahnutie bezproblémovej prevádzky. Spoľahnite sa. Vďaka vysokej kvalite práce sa tešíme z dôvery domácich aj zahraničných spoločností.

Chladiče

Naše zariadenia sú navrhnuté pre účinné a efektívne chladenie vzduchu alebo kvapalín v segmente priemyslu a výroby. Ponúkame širokú škálu chladičov, ktoré sú prispôsobené aplikáciám chemického a potravinárskeho priemyslu. Vyhovujú požiadavkám na chladenie vody, oleja a kvapalín s výstupnou teplotou pod -10°C.

Chladenie a mrazenie

V potravinárskom priemysle patria chladenie a mrazenie k jednej z najdôležitejších technológii. Poskytujeme riešenia pre prevádzku a výrobu, kde je dôležitá okrem teploty aj vlhkosť, dezinfekcia alebo hygiena. Naše zariadenia sú navrhnuté pre potravinársky, chemický a farmaceutický priemysel.

Strešné jednotky

Tieto jednotky sú určené pre inštaláciu na strechy priemyselných objektov. Poskytujú vynikajúce riešenie pre efektívne chladenie a klimatizáciu. Všetky jednotky sú navrhnuté tak, aby minimalizovali hluk a spotrebu energie. Zaberajú minimum miesta, ale doručia maximálny výkon do celého objektu.

Oslovte nás. Postaráme sa o celý projekt aj realizáciu riešenia.

Dosiahnite bezproblémovú prevádzku zariadení s maximálnou účinnosťou

Návrh vrátane obhliadky

Objekt, ktorý je súčasťou požiadavky osobne navštívime. Pri podrobnej obhliadke preveríme potreby a konkrétne podmienky pre realizáciu. Získané informácie zohľadníme v presnom návrhu riešenia chladenia, mrazenia alebo prevádzky systému. Od výstavby nového systému až po prípadnú rekonštrukciu.

Vypracovanie ponuky

Po vypracovaní návrhu vám poskytneme presnú a podrobnú ponuku. Naša ponuka vždy zahŕňa kompletný zoznam vybraných zariadení, služieb a nákladov spojených s projektom. Naša ponuka je transparentná a prispôsobená špecifickým potrebám vášho podnikania. Pri jej príprave nám záleží na detailoch a prijateľnej cene.

Dodávka riešenia

Zabezpečíme kompletnú dodávku všetkých zariadení, príslušenstva a materiálu. Všetky zariadenia sú vyrobené špeciálne pre priemysel, sú mimoriadne spoľahlivé a dimenzované pre váš objekt v súlade s projektovým riešením. Poskytujeme vysoký štandard predajného servisu a starostlivosti po odovzdaní.

Montáž a inštalácia zariadení

Naši skúsení technici sa postarajú o montáž zariadení podľa projektovej dokumentácie a inštrukcií priamo od výrobcu. Vždy dodržíme všetky potrebné bezpečnostné a technické normy, bez dopadov na vašu výrobu. Naši technici sú školení priamo výrobcom zariadenia čo zabezpečuje vysoký štandard realizácie.

Servis a údržba zariadení

Poskytujeme preventívnu údržbu a drobné opravy zariadení, aby sme v čo najkratšom čase diagnostikovali prípadnú poruchu. Naše služby majú 100% spoľahlivosť. Kompletná starostlivosť o systémy chladenia a mrazenia zahŕňa diagnostiku, údržbu i samotné opravy. Preveríme každý detail, aby neohrozil vašu prevádzku, alebo výrobu.

Povedali o nás

Záleží nám na vašej spokojnosti

Napíšte nám

Po odoslaní správy sa s vami spojí náš špecialista

  Pondelok až Piatok od 10:00 do 17:00

  Napíšte: info@klimac.sk

  VZDUCHOTECHNIKA KLIMAC, s.r.o
  Odborárska 52,
  831 02 Bratislava

  VZDUCHOTECHNIKA KLIMAC, s.r.o - Všetky práva vyhradené Klimac.sk, tvorba web stránok by ABCDesign