Riešenia pre domácnosti

Spoľahlivé klimatizácie, tepelné čerpadlá a rekuperácie

Postaráme sa o príjemné prostredie u vás doma

Dosiahnite maximálnu úsporu a komfort s našimi klimatizačnými a vzduchotechnickými riešeniami

Spoznajte naše produkty pre kúrenie, chladenie alebo čistenie vzduchu, ktoré vydržia dlhé roky. Náš tím navrhne zariadenia, ktoré zabezpečia tepelnú pohodu počas celého roka. Navyše sa ľahko ovládajú a prinášajú detailný pohľad na spotrebu celej domácnosti nech ste kdekoľvek.

Moderné systémy pre vykurovanie budú srdcom celej domácnosti. Vyberte si s nami. Náš skúsený odborník navrhne najlepšie riešenie s ohľadom na rozpočet vašej domácnosti.

Tepelné čerpadlá

Stavte na poslednú generáciu nízko-teplotných čerpadiel, ktoré okrem kúrenia ohrejú vodu pre celú domácnosť. Navyše sú maximálne efektívne a ušetria až 40% nákladov na energie. Pracujú aj pri -28°C a vyrobia teplú vodu do 70°C. Spoľahnite sa na nášho odborníka, navrhne celý systém pri rekonštrukcii aj novostavbe.

Kúrenie / Chladenie pre jednu miestnosť

Ponúkame široký sortiment klimatizačných zariadení pre domácnosti od svetových výrobcov. Vyberte si zo širokej ponuky podľa výkonu, alebo dizajnu, ktorý oživí každú domácnosť. Luxusnú bielu, alebo pestré pastelové farby s moderným tvarom? Naše zariadenia okrem chladenia efektívne kúria a sú výnimočne tiché.

Kúrenie / Chladenie od 2 až do 5 miestností

Ak potrebujte vychladiť viac, ako jednu miestnosť stavte na multisplit. Jediná vonkajšia jednotka zabezpečí prevádzku až pre 5 miestností čo ušetrí priestor, náklady na montáž a prevádzku. Každá miestnosť je ovládaná samostatne s výkonom presne podľa jej plochy a požiadavky na želanú teplotu. Dizajn je na vás.

Mini VRV® systémy

Systémy VRV prinášajú riešenie chladenia, alebo vykurovania na úrovni celých budov. Pokryjú požiadavky na podlahové vykurovanie, stropné chladenie, podhľady alebo vysoké stropy. Ohrev teplej vody je postačujúci aj pre menšie hotely. Ich možnosti rozširujú snímače a systémy riadenia budov.

Vetranie a rekuperácia

Naše systémy vetrania a rekuperácie patria k špičke v oblasti vzduchotechniky a úprave vzduchu. Získajte maximum tepla zo vzduchu, ktorý sa odvádza z miestnosti a vytvára priestor pre nový nádych. Systémom riadeného vetrania skoncujte s vlhkosťou a plesňami bez ohľadu na ročné obdobie.

Čističky vzduchu

Dýchajte až 5 násobne čistejší vzduch, ktorý je zbavený 99,9% baktérií a vírusov. Na kvalite vzduchu, ktorý dýchate záleží. Preto prinášame certifikované zariadenia, ktoré zbavia vzduch prachu, peľu, roztočov, baktérii a vírusov.  Odstránia aj pachy z varenia a dokonca z fajčenia.

Špičková klimatizácia aj pre vašu domácnosť

Poradíme, namontujeme a o všetko sa postaráme

Predaj klimatizácii

Ponúkame spoľahlivé klimatizácie svetových výrobcov určených pre domácnosti, ako sú rodinné domy a byty. Vyberte si rôznych výkonov podľa veľkosti miestnosti a dizajn, ktorý sa hodí do vašej domácnosti. Úsporné zariadenia, ktoré čistia vzduch, v zime kúria a ľahko sa ovládajú aplikáciou v mobile.

Bezplatná obhliadka u vás doma

Pred montážou klimatizácie radi prídeme na bezplatnú obhliadku miesta inštalácie. Naši odborníci poradia s vhodným umiestnením vnútornej jednotky, odporučia výkon systému a preveria možnosti inštalácie aj elektrického zapojenia. Každá montáž je jedinečná, preto si poznačíme všetky dôležité detaily. V deň montáže sme vždy pripravení.

Odborná montáž klimatizácii

Poskytujeme odbornú montáž klimatizačných zariadení, ktorá zahŕňa kompletné inštalácie vnútorných a vonkajších jednotiek, ako aj elektrické pripojenie a prepojenie komponentov. Naši technici sú školení a certifikovaný priamo výrobcom, vďaka tomu vždy zabezpečia bezproblémovú funkčnosť klimatizácie.

Záručný servis

Záruka je garancia výrobcu, ktorá sa vzťahuje len na zariadenia inštalované certifikovaným technikom. S nami máte istotu, že počas tejto doby vykonáme bezplatný servis v prípade akýchkoľvek porúch, alebo problémov s klimatizáciou. Rýchlo odstránime závady a poradíme, ako správne nastaviť vaše zariadenie.

Pozáručný servis

Po uplynutí záručnej doby sa o vaše zariadenie aj naďalej staráme. Ponúkame komplexný pozáručný servis klimatizácii. Vykonáme odbornú diagnostiku, údržbu, opravy a zabezpečíme náhradné diely. Naši odborníci vždy vyriešia poruchy zariadení, aby ste mohli aj naďalej využívať svoju klimatizáciu bez obáv.

Údržba a čistenie klimatizácie

Pravidelná údržba klimatizácie je dôležitá pre jej dlhodobú funkčnosť, účinnosť a bezpečnosť. Ponúkame údržbové balíčky, ktoré zahŕňajú kontrolu a čistenie jednotiek, výmenu filtrov, kontrolu tlaku a množstva chladiva. Preveríme bezpečnosť elektrického zapojenia a prevádzky. Všetky úkony predĺžia životnosť vášho zariadenia.

Vyberte si z našich zariadení

čokoľvek hľadáte, radi vám s výberom pomôžeme

Klimatizácia Daikin Emura

Nástenná klimatizácia Daikin Emura 2,0 kW cierna multisplit (FTXJ20AB)

1,025.10€ (s DPH)

Tepelné čerpadlo Daikin Atherma

Daikin Altherma 3RF, Nízkoteplotné tepelné čerpadlo, 6kW, integrovaný zásobník 230l

10,103.10€ (s DPH)

Klimatizácia Daikin Stylish

Nástenná klimatizácia Daikin Stylish 2,0 kW strieborná (FTXA20BS+RXA20A9)

2,346.00€ (s DPH)

Klimatizácia Daikin Confora

Nástenná klimatizácia Daikin Comfora 2,0 kW biela multisplit (FTXP20N)

381.48€ (s DPH)

Povedali o nás

Záleží nám na vašej spokojnosti

Napíšte nám

Po odoslaní správy sa s vami spojí náš špecialista

  Pondelok až Piatok od 10:00 do 17:00

  Napíšte: info@klimac.sk

  VZDUCHOTECHNIKA KLIMAC, s.r.o
  Odborárska 52,
  831 02 Bratislava

  VZDUCHOTECHNIKA KLIMAC, s.r.o - Všetky práva vyhradené Klimac.sk, tvorba web stránok by ABCDesign