Referencie

Spoznajte úspešné príbehy našich spokojných zákazníkov

Inšpirujte sa projektom, alebo možnosťami našich zariadení

Za 30 rokov sme inštalovali tisíce zariadení, na ktoré sa môžete s dôverou spoľahnúť. Tak, ako naši zákazníci od súkromnej sféry po renomované spoločnosti z oblasti obchodu, výroby, prevádzky a priemyslu.

Naši odborníci sa neustále vzdelávajú, nové skúsenosti s technológiou získavajú priamo u výrobcu, aby ste sa mohli spoľahnúť na dodávku kompletného riešenia spoločnosťou Klimac.

Prinášame vám pohľad na naše úspešné projekty, ktoré sú dôkazom súhry modernej technológie s odbornými vedomosťami a profesionalitou firmy Klimac. Majstrom v oblasti vzduchotechniky.

Referencie

“S vašou firmou VZDUCHOTECHNIKA KLIMAC s.r.o sme boli nadmieru spokojní po stránke prístupu k práci aj po stránke technickej zdatnosti.

Vaši pracovníci vždy spravili dohodnuté veci načas, v požadovanej kvalite a v maximálnej čistote, čo sa dnes veľmi cení.

Veľmi by sme chceli pozdvihnúť aj projektovú časť, rozkreslenie jednotlivých detailov a komunikáciu v príprave, s ktorou sa bežne nestretávame a, ktorá nám uľahčila veľa práce v samotnej realizácií.

Určite budeme radi s vašou firmou spolupracovať aj do budúcna a odporúčať ju aj svojmu okoliu. ”

Ing. Lukáš Sekera, SANEX, s.r.o

Napíšte nám

Po odoslaní správy sa s vami spojí náš špecialista

  Pondelok až Piatok od 10:00 do 17:00

  Napíšte: info@klimac.sk

  VZDUCHOTECHNIKA KLIMAC, s.r.o
  Odborárska 52,
  831 02 Bratislava

  VZDUCHOTECHNIKA KLIMAC, s.r.o - Všetky práva vyhradené Klimac.sk, tvorba web stránok by ABCDesign