Klimatizácie Daikin

Predaj, montáž, servis klimatizácií

Klimatizácie pre maximalálny komfort

Od výhradného distribútora Daikin

Zažite dokonalý komfort vo svojom domove s našimi špičkovými klimatizáciami Daikin. Sme výhradným distribútorom klimatizácií Daikin, čo znamená, že vám môžeme ponúknuť najlepší servis a montáž na trhu.  Ako výhradný distribútor Daikin máte zaručený originálny produkt.

Ponúkame široký výber modelov klimatizácií Daikin pre každý typ interiéru. Naša profesionálna montáž zohľadňuje vaše individuálne potreby, aby ste dosiahli maximálnu efektivitu. Okrem predaja a montáže poskytujeme aj pravidelnú údržbu a rýchly servis. Radi vám poradíme a navrhneme správnu klimatizáciu do akéhokoľvek priestoru.

Naše klimatizácie Daikin vynikajú energetickou účinnosťou, čo znamená nižšie účty za energiu a šetrnosť k životnému prostrediu. Tichý chod klimatizácií vám umožní užívať si ticho vo vašom domove bez rušivých zvukov. Navyše, moderný dizajn našich klimatizácií elegantne zapadne do každého interiéru. Nečakajte a začnite svoju cestu k dokonalému komfortu ešte dnes!

Kliamtizácie do bytov a domov

Zvoľte si profesionálov

Ponúkame 30 ročné skúsenosti

Neustále sa vzdelávame a zdieľame svoje skúsenosti. Inštalovali sme tisíce zariadení na ktoré sa môžete spoľahnúť.

Odbornú a komplexnú montáž

Kvalitná montáž je kľúčová pre dlhodobé fungovanie zariadení. Našim technikom pri práci záleží na každom detaile.

Spoľahlivý a seriózny prístup

Pri návrhu riešenia zohľadníme všetky možnosti. Dosahujeme vysokú kvalitu riešení za prijateľnú cenu.

Montáž klimatizácie v 3 krokoch

Ozvite sa nám, radi Vám poradíme s výberom

Ako vybrať klimatizáciu

1. Vyberte si na našom webe klimatizáciu, ktorá vám vyhovuje

Ak už klimatizáciu máte zakúpenú tento krok môžete preskočiť

Prvým krokom pri výbere novej klimatizácie je priestor do ktorého je určená. Premerajte, alebo odhadnite podlahovú veľkosť miestnosti, ktorú chcete vychladiť. Podľa tejto plochy zvoľte výkon zariadenia. Medzi klimatizáciami v našom eshope sa ľahko zorientujete. Pri každom výkone zariadenia je udaná podlahová plocha v m². Klimatizácia vám bude slúžiť dlhé roky, preto si vyberte z viacerých variant úspornosti. Zariadenie s označením A+++ je energeticky najúspornejšie. Pokiaľ vám záleží na kvalite vzduchu, máme v ponuke zariadenia, ktoré obsahujú ionizátor, čističku vzduchu alebo špeciálne filtre. Všetky vlastnosti sú uvedené v stručnom popise. Dizajn alebo farba je už len na vás, máme v ponuke aj dizajnové klimatizácie.

2. Obhliadka a príprava na montáž

Na bezplatnej obhliadke miesta montáže radi poradíme s jej umiestnením

Každá montáž je jedinečná. Definuje ju typ stavby, použitý materiál, samotný priestor alebo vaše špecifické požiadavky. Pred montážou klimatizácie radi prídeme na bezplatnú obhliadku. Technik na mieste vysvetlí proces inštalácie a poradí, kde zariadenie namontovať, aby chladilo efektívne. Skontroluje možnosti pre elektrické zapojenie a odvod kondenzátu vody, ktorý vzniká pri chladení. Umiestnenie vonkajšej jednotky navrhne tak, aby nerušila okolie. Všetky informácie zaznačí a potvrdí dátum a čas následnej montáže.

Predaj klimatizácií

3. Montáž klimatizácie a jej úhrada

Na čo všetko sa treba pripraviť v deň montáže klimatizácie

Naši technici prídu na miesto montáže s plne vybaveným vozidlom. Pre spojenie vonkajšej a vnútornej jednotky vyhotovia do steny otvor pre chladiarenské potrubia, elektroinštaláciu a odvod kondenzátu. Novú klimatizáciu namontujú na požadované miesto na stene. Vonkajšiu jednotku upevnia na konzolu podľa podmienok. Najčastejšie na zem, strechu alebo ju namontujú na stenu. Po zapojení jednotiek systém sprevádzkujú a otestujú jeho funkčnosť. Keď všetko funguje na 100% dostanete montážny protokol. Technik pred odchodom priestor uprace, odovzdá podklady pre úhradu a vysvetlí vám, ako správne nastaviť klimatizáciu.

Nami odporúčané klimatizácie

čokoľvek hľadáte s výberom vám poradíme

Klimatizácia Daikin Emura

Nástenná klimatizácia Daikin Emura 2,0 kW cierna multisplit (FTXJ20AB)

1,025.10€ (s DPH)

Tepelné čerpadlo Daikin Atherma

Daikin Altherma 3RF, Nízkoteplotné tepelné čerpadlo, 6kW, integrovaný zásobník 230l

10,103.10€ (s DPH)

Klimatizácia Daikin Stylish

Nástenná klimatizácia Daikin Stylish 2,0 kW strieborná (FTXA20BS+RXA20A9)

2,346.00€ (s DPH)

Klimatizácia Daikin Confora

Nástenná klimatizácia Daikin Comfora 2,0 kW biela multisplit (FTXP20N)

381.48€ (s DPH)

Povedali o nás

Záleží nám na vašej spokojnosti

Chcete sa poradiť, informovať o cene alebo požadujete najskorší možný termín?

Spojte sa s nami, montujeme klimatizácie
už viac ako 30 rokov. Radi poradíme.

Nájdeme pre vás riešenie – vychladíme každý domov.

Máme špičkové klimatizácie a za dostupnú cenu.

Riešenia pre domácnosti

Zoznámte sa s možnosťami chladenia, kúrenia s ohrevom vody alebo rekuperácie pre váš domov. Postaráme sa o celý projekt od návrhu po sprevádzkovanie bez zbytočných starostí.

Klimac výhradný distribútor Daikin

Riešenia pre firmy a prevádzky

Centrálne klimatizačné systémy, vykurovanie a vzduchotechnika s projektovou podporou. Navrhneme celý systém, ktorý dodáme bez čakania a s montážou v maximálnej kvalite. Za výsledok ručíme.

Riešenia pre priemysel

Priemyselné vetranie, odsávanie, chladenie a vykurovanie hál. Kompletné systémy s centrálnym riadením pri dodržaní požiadaviek na výkon a dispozíciu objektu alebo prevádzky.

 

Rady a tipy

Pre správny výber zariadenia a maximálnu úsporu

Tepelné čerpadlo sa naozaj oplatí

Tepelné čerpadlá sú vďaka nízkym nárokom na energiu a vysokej efektivite vyhľadávaným riešením kúrenia domácností. Sú vysoko spoľahlivé, bezpečné a prinášajú aj možnosti chladenia, alebo ohrevu vody.

Klimatizácie predaj a montáž

Ako by mal prebiehať nákup klimatizácie

Klimatizácia sa postupne stáva štandardom aj v našich domácnostiach. Okrem vychladenia vzduchu zabezpečí zdravé prostredie pre život bez plesní a baktérii. Výber však nemusí byť jednoduchý. Okrem funkcií pre kvalitu vzduchu je dôležité, aby bola správne namontovaná.

Ako ušetriť pri používaní klimatizácie?

Správne používanie klimatizácie nestojí na správne nastavenej teplote. Dnešné zariadenia používajú moderné a úsporné motory, preto by ste klimatizáciu nemali neustále zapínať a vypínať. Trik je v správnom načasovaní jej prevádzky.

Napíšte nám

Po odoslaní správy sa s vami spojí náš špecialista

  Pondelok až Piatok od 10:00 do 17:00

  Napíšte: info@klimac.sk

  VZDUCHOTECHNIKA KLIMAC, s.r.o
  Odborárska 52,
  831 02 Bratislava

  VZDUCHOTECHNIKA KLIMAC, s.r.o - Všetky práva vyhradené Klimac.sk, tvorba web stránok by ABCDesign