Rekuperácia Daikin predaj a montáž

Dokonalé riešenia pre vetranie a úpravu vzduchu

Čerstvý a čistý vnútorný vzduch kedykoľvek a kdekoľvek

Dokonalú vnútornú klímu tvorí 5 hlavných elementov prostredia. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov vzduchu prinášame sortiment vetracích riešení.

 • Vetranie – zaisťuje prívod čerstvého a čistého vzduchu
 • Rekuperácia energie – poskytuje úsporu energie prenosom tepla a vlhkosti medzi vzduchovými vrstvami
 • Úprava čerstvého vzduchu – poskytuje klimatizovaný vzduch na zvýšenie energetickej účinnosti vnútorného zariadenia
 • Zvlhčovanie vzduchu – zaisťuje požadovanú úroveň vlhkosti v klimatizovanom priestore
 • Filtrácia – zaisťuje čistý a zdravý vzduch odstránením peľu, prachu, pachov a iných nečistôt, ktoré škodia zdraviu

Do predajní, gastroprevádzok, obchodných domov, budov aj pre priemysel

Firma Vzduchotechnika Klimac má energeticky efektívne riešenie

Vzduchotechnika je neoddeliteľnou súčasťou každej modernej budovy a priemyselného zariadenia. Správne navrhnutý a nainštalovaný vzduchotechnický systém šetrí energiu, zabezpečuje kvalitné prostredie pre zamestnancov, zákazníkov a návštevníkov.

Naša firma ponúka širokú škálu riešení pre predajne, gastroprevádzky, obchodné domy, budovy a priemyselné zariadenia, pričom si uvedomujeme, že každý projekt si vyžaduje individuálny prístup.

Odborná inštalácia a servis

30 rokov skúseností s inštaláciami na kľúč
k efektívnej prevádzke a dlhodobej spokojnosti

Odborná inštalácia vzduchotechnických systémov zabezpečuje efektívnu prácu zariadení a 100% plnenie ich účelu. Maši odborníci sú schopní nastaviť systém tak, aby pracoval s optimálnou účinnosťou, čo prispieva k nižším energetickým nákladom a dlhšej životnosti zariadení.

Bezpečnosť je neoddeliteľnou súčasťou odbornej inštalácie vzduchotechniky. Všetci inštalatéri sú odborne vyškolení a certifikovaní. To zabezpečuje vysokú kvalitu a inštaláciu v súlade so všetkými platnými predpismi a bezpečnostnými normami. Znížime riziko porúch, požiarov alebo iných nebezpečných situácií na minimum.

Odborne inštalované vzduchotechnické zariadenia fungujú spoľahlivo počas celej ich životnosti. Prinášajú dlhodobý úžitok a spokojnosť a naši technici dokážu včas identifikovať a predchádzať potenciálnym problémom. Všetko pre bezporuchovú prevádzku celého systému.

Vytvoríme dokonalé riešenie aj pre vašu aplikáciu

Všetky naše vetracie jednotky ponúkajú funkciu rekuperácie tepla, ktorá opätovne získa takmer 81% z odchádzajúceho tepla. Ponúkame širokú škálu riešení pre každú aplikáciu od 10 m3/h až do 140 000 m3/h. Vyberiete si.

Rekuperácia pre domácnosti, rodinné a bytové domy

Rekuperačné zariadenie je dnes neodmysliteľnou súčasťou pri realizácii novostavieb. Vďaka vysokému zisku tepla odvádzanému z interiéru, šetria náklady pri vykurovaní objektu. Zvyšujú hodnotu nehnuteľnosti, pretože modernizujú technické vybavenie domácnosti. Pre obyvateľov predstavujú život v ideálnej klíme čo sa týka teploty, vlhkosti a čistoty vzduchu.

Vzduchotechnika pre prevádzky a obchodné priestory

Rekuperácia prináša mnoho výhod pre predajne, gastroprevádzky či obchodné domy. Nielenže znižuje energetické náklady pri vykurovaní priestoru, zlepšuje kvalitu vzduchu a prispieva k energetickej udržateľnosti. V obchodných alebo verejných priestoroch, kde sa zdržuje veľké množstvo ľudí je systém rekuperácie nevyhnutnosťou pre udržanie zdravého prostredia.

Vzduchotechnika pre výrobu, priemysel a priemyselné parky

Vzduchotechnika je jednou z najdôležitejších súčastí priemyselných zariadení, výroby a podnikov. Jej úlohou je zabezpečiť kvalitné pracovné prostredie a efektívnu prevádzku s možnosťou získať späť čo najviac vynaloženej energie. Teplo vznikajúce pri výrobe alebo zo strojov, môže byť s rekuperačným systémom opäť použité a vzduch bude čistejší napriek vnútorným emisiám.

Chcete sa poradiť s odborníkom, spoznať naše riešenia,
alebo dohodnúť obhliadku?

Radi vám poradíme, navrhneme celý systém a pripravíme cenovú ponuku.
Neváhajte nás kontaktovať!

 

Povedali o nás

Záleží nám na vašej spokojnosti

Napíšte nám

Po odoslaní správy sa s vami spojí náš špecialista

  Pondelok až Piatok od 10:00 do 17:00

  Napíšte: info@klimac.sk

  VZDUCHOTECHNIKA KLIMAC, s.r.o
  Odborárska 52,
  831 02 Bratislava

  VZDUCHOTECHNIKA KLIMAC, s.r.o - Všetky práva vyhradené Klimac.sk, tvorba web stránok by ABCDesign