Rekuperácia Daikin, Atrea, Brink

Špičkové riešenia pre vetranie a úpravu vzduchu

Čerstvý a čistý vnútorný vzduch kedykoľvek a kdekoľvek

Rekuperácia Daikin vám to umožní

Dokonalú vnútornú klímu tvorí 5 hlavných elementov prostredia. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov vzduchu prinášame sortiment vetracích riešení.

 • Vetranie – zaisťuje prívod čerstvého a čistého vzduchu
 • Rekuperácia energie – poskytuje úsporu energie prenosom tepla a vlhkosti medzi vzduchovými vrstvami
 • Úprava čerstvého vzduchu – poskytuje klimatizovaný vzduch na zvýšenie energetickej účinnosti vnútorného zariadenia
 • Zvlhčovanie vzduchu – zaisťuje požadovanú úroveň vlhkosti v klimatizovanom priestore
 • Filtrácia – zaisťuje čistý a zdravý vzduch odstránením peľu, prachu, pachov a iných nečistôt, ktoré škodia zdraviu
Rekuperácia Daikin

Rekuperácia vzduchu do predajní, gastroprevádzok, obchodných domov, budov aj pre priemysel

Firma Vzduchotechnika Klimac má energeticky efektívne riešenie

Vzduchotechnika je neoddeliteľnou súčasťou každej modernej budovy a priemyselného zariadenia. Správne navrhnutý a nainštalovaný vzduchotechnický systém šetrí energiu, zabezpečuje kvalitné prostredie pre zamestnancov, zákazníkov a návštevníkov.

Naša firma ponúka širokú škálu riešení pre predajne, gastroprevádzky, obchodné domy, budovy a priemyselné zariadenia, pričom si uvedomujeme, že každý projekt si vyžaduje individuálny prístup.

Odborná inštalácia a servis

30 rokov skúseností s inštaláciami na kľúč
k efektívnej prevádzke a dlhodobej spokojnosti

Odborná inštalácia vzduchotechnických systémov zabezpečuje efektívnu prácu zariadení a 100% plnenie ich účelu. Maši odborníci sú schopní nastaviť systém tak, aby pracoval s optimálnou účinnosťou, čo prispieva k nižším energetickým nákladom a dlhšej životnosti zariadení.

Bezpečnosť je neoddeliteľnou súčasťou odbornej inštalácie vzduchotechniky. Všetci inštalatéri sú odborne vyškolení a certifikovaní. To zabezpečuje vysokú kvalitu a inštaláciu v súlade so všetkými platnými predpismi a bezpečnostnými normami. Znížime riziko porúch, požiarov alebo iných nebezpečných situácií na minimum.

Odborne inštalované vzduchotechnické zariadenia fungujú spoľahlivo počas celej ich životnosti. Prinášajú dlhodobý úžitok a spokojnosť a naši technici dokážu včas identifikovať a predchádzať potenciálnym problémom. Všetko pre bezporuchovú prevádzku celého systému.

Vytvoríme dokonalé riešenie aj pre vašu aplikáciu

Všetky naše vetracie jednotky ponúkajú funkciu rekuperácie tepla, ktorá opätovne získa takmer 81% z odchádzajúceho tepla. Ponúkame širokú škálu riešení pre každú aplikáciu od 10 m3/h až do 140 000 m3/h. Vyberiete si.

Rekuperácia pre domácnosti, rodinné a bytové domy

Rekuperačné zariadenie je dnes neodmysliteľnou súčasťou pri realizácii novostavieb. Vďaka vysokému zisku tepla odvádzanému z interiéru, šetria náklady pri vykurovaní objektu. Zvyšujú hodnotu nehnuteľnosti, pretože modernizujú technické vybavenie domácnosti. Pre obyvateľov predstavujú život v ideálnej klíme čo sa týka teploty, vlhkosti a čistoty vzduchu.

Klimac výhradný distribútor Daikin

Vzduchotechnika pre prevádzky a obchodné priestory

Rekuperácia prináša mnoho výhod pre predajne, gastroprevádzky či obchodné domy. Nielenže znižuje energetické náklady pri vykurovaní priestoru, zlepšuje kvalitu vzduchu a prispieva k energetickej udržateľnosti. V obchodných alebo verejných priestoroch, kde sa zdržuje veľké množstvo ľudí je systém rekuperácie nevyhnutnosťou pre udržanie zdravého prostredia.

Vzduchotechnika pre výrobu, priemysel a priemyselné parky

Vzduchotechnika je jednou z najdôležitejších súčastí priemyselných zariadení, výroby a podnikov. Jej úlohou je zabezpečiť kvalitné pracovné prostredie a efektívnu prevádzku s možnosťou získať späť čo najviac vynaloženej energie. Teplo vznikajúce pri výrobe alebo zo strojov, môže byť s rekuperačným systémom opäť použité a vzduch bude čistejší napriek vnútorným emisiám.

Chcete sa poradiť s odborníkom, spoznať naše riešenia,
alebo dohodnúť obhliadku?

Radi vám poradíme, navrhneme celý systém a pripravíme cenovú ponuku.
Neváhajte nás kontaktovať!

 

Povedali o nás

Záleží nám na vašej spokojnosti

Napíšte nám

Po odoslaní správy sa s vami spojí náš špecialista

  Pondelok až Piatok od 10:00 do 17:00

  Napíšte: info@klimac.sk

  VZDUCHOTECHNIKA KLIMAC, s.r.o
  Odborárska 52,
  831 02 Bratislava

  VZDUCHOTECHNIKA KLIMAC, s.r.o - Všetky práva vyhradené Klimac.sk, tvorba web stránok by ABCDesign