Riešenia pre podnikanie

Vzduchotechnika a klimatizácie pre prevádzky

Vyberte si zariadenie pre vaše podnikanie

zvýšte efektivitu a dosiahnite komfort s našimi klimatizačnými a vzduchotechnickými riešeniami

Klimatizované kancelárie, priestory a obchodné prevádzky sú základnou požiadavkou pri vytváraní vhodného prostredia k práci. Zabezpečíme vysoký štandard riešenia pre každý podnikateľský subjekt s dôrazom na vysokú kvalitu za prijateľnú cenu. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam sme schopní nájsť najefektívnejšie riešenia pre vaše potreby a predstavy.

Kúrenie / Chladenie pre jednu miestnosť

Tieto zariadenia sú navrhnuté pre účinné a efektívne chladenie vzduchu v miestnosti. Ponúkame širokú škálu chladiarenských zariadení, ktoré sú prispôsobené potrebám pre prácu, prevádzku alebo výrobu. Navrhneme vám riešenie aj s doplnkovou úpravou vzduchu alebo s centrálnym riadením.

Kúrenie / Chladenie pre 2 až 5 miestností

Ponúkame riešenia pre chladenie a mrazenie v priemyselných objektoch, ktoré zahŕňajú špeciálne zariadenia pre potravinársky, chemický a farmaceutický priemysel. Zariadenia do každého  odvetvia, kde je chladenie a mrazenie kľúčovou súčasťou podnikania. Systém pracujúci až na 5-tich miestach súčasne.

VRV® Veľké komerčné aplikácie a budovy

VRV jednotky sú ideálne pre inštaláciu na strechy obchodných alebo priemyselných objektov. Poskytujú najlepšie riešenie pre centrálne chladenie a klimatizáciu s vysokou mierou spoľahlivosti a efektivity. Strešné jednotky sú navrhnuté tak, aby zaberali minimum priestoru, s vysokou kvalitou prevádzky a minimom hluku.

Fan coil jednotky

Vyberte si zariadenie, ktoré je navrhnuté pre účinné a efektívne chladenie vzduchu v priemyselnom objekte. Ponúkame širokú škálu chladičov, ktoré sú prispôsobené potrebám rôznych priemyselných odvetví a aplikácii. Rozšírte existujúci systém o nové komponenty, vďaka ktorým dosiahnete ešte lepšie výsledky.

Chladenie a mrazenie

Sme súčasťou riešení chladenia a mrazenia v priemyselných objektoch. Dodávame zariadenia pre potravinársky, chemický a farmaceutický priemysel. Navrhujeme projekty pre technologické a výrobné odvetvia, kde je chladenie a mrazenie kľúčovou súčasťou procesov. Spĺňame vysoké požiadavky na odbornosť a kvalitu.

Vzduchotechnika pre prevádzky

Vetranie a rekuperácia

Zistite viac o našich systémoch riadeného vetrania a rekuperácie pre strešné inštalácie na priemyselných objektoch. Naši odborníci navrhujú systémy, pre dosiahnutie najvyššej energetickej úspory s vysokou kvalitou vzduchu. Dodávame spoľahlivé jednotky so zníženou hlučnosťou, spotrebou energie a centrálnym riadením.

Podnikajte, podporíme vás našimi riešeniami

Prinášame vám komplexné služby od návrhu zariadení, systémov až po realizáciu

Návrh vrátane obhliadky

Náš tím špecialistov osobne navštívi každý objekt, ktorý je súčasťou požiadavky, alebo projektu. Vykoná podrobnú obhliadku, zanalyzuje potreby a miestne podmienky pre realizáciu. Na základe získaných informácií, tak vytvoríme presný návrh klimatizačného, alebo vzduchotechnického riešenia priamo pre vás.

Klimatizácia cena

Vypracovanie ponuky

Po vypracovaní návrhu vám poskytneme presnú a podrobnú ponuku, ktorá zahŕňa kompletný zoznam dodávky zariadení, služieb a nákladov spojených s projektom. Naša ponuka je transparentná a prispôsobená špecifickým potrebám vášho podnikania. Pri jej príprave nám záleží na detailoch.

Klimac výhradný distribútor Daikin

Dodávka riešenia

Zabezpečíme kompletnú dodávku vysoko kvalitných klimatizačných a vzduchotechnických zariadení od svetových výrobcov. Všetky zariadenia sú mimoriadne spoľahlivé, určené pre váš objekt  v súlade s navrhnutým riešením. Poskytujeme vysoký štandard predajného servisu a starostlivosti po odovzdaní.

Montáž a inštalácia zariadení

Naši skúsení technici sa postarajú o montáž a inštaláciu klimatizačných zariadení v súlade s navrhnutým riešením a dodržaním všetkých potrebných bezpečnostných a technických noriem. Každý technik je školený priamo výrobcom zariadenia čo zabezpečuje vysoký štandard prevedenia.

Servis a údržba zariadení

Ponúkame kompletnú starostlivosť o klimatizačné a vzduchotechnické zariadenia vrátane preventívnej údržby, opráv, diagnostiky a riešenia problémov. Naše služby zabezpečujú dlhodobú spoľahlivosť, výkonnosť a bezpečnosť vašich zariadení. Preveríme každý detail.

Povedali o nás

Záleží nám na vašej spokojnosti

Napíšte nám

Po odoslaní správy sa s vami spojí náš špecialista

  Pondelok až Piatok od 10:00 do 17:00

  Napíšte: info@klimac.sk

  VZDUCHOTECHNIKA KLIMAC, s.r.o
  Odborárska 52,
  831 02 Bratislava

  VZDUCHOTECHNIKA KLIMAC, s.r.o - Všetky práva vyhradené Klimac.sk, tvorba web stránok by ABCDesign